Рисунок. Группа людей сидит в комнате, общаются

Авторська програма Андрія Михайловича Дружиніна розроблена спеціально для психологів-консультантів, психотерапевтів, тренерів. Спрямована на розвиток та підтримання професіоналізму. Супервізії, обговорення складнощів у роботі, відпрацювання потрібних навичок.

Мета: формування рівня професіоналізму психологів-консультантів, психотерапевтів, тренерів, що відповідає сучасним вимогам.

Зміст теоретичних і практичних напрацювань:

  • — центральні умови (емпатія, конгруентність, прийняття) у термінах поведінкових проявів, які усвідомлюються, і техніки гуманістичних напрямів у структурі психокорекційної взаємодії;
  • — рефлексія функціонування теоретичних переваг і технологічних навичок у структурі професійної діяльності.

Практичні блоки:

  • — особистий клієнтський досвід;
  • — особистий досвід спостереження консультативної сесії;
  • — особистий досвід ведення сесії;
  • — особистий досвід ведення сесії під супервізією;
  • — розвиток навичок з апаратної зворотним зв’язком (відео).

Режим ведення сесії: демонстрація, постановка задачі, відеопроба, групова рефлексія, постановка завдання на індивідуальну роботу.

Усі види занять проводяться у річищі групового процесу. Реалізується модульна форма проходження курсу відповідно до програми. Співвідношення обсягу теоретичних і практичних занять, а також обсяг опрацювання окремих тем узгоджується з групою.

Участь у рефлексивно-кваліфікаційному курсі документується КАППП поетапно за формою, що дає змогу пред’явити відомості у кваліфікаційні комісії ЄАП, УСП, КАППП (вказується погодинної обсяг, імена і кваліфікація ведучих, рейтинг групи).

Режим роботи: дві здвоєні сесії один раз на тиждень за згодою учасників. З 19:00 до 22:00 Для участі обов’язковий попередній запис за тел: 067–445–36–67.