Авторський проєкт Андрія Дружиніна - єдина в Україні спеціально обладнана база для проведення тренінгів. Розрахована на групу з 12-ти учасників та 2-х тренерів. База проєктувалась, будувалась, оснащувалась виключно для проведення тренінгів.

Реалізується техніка “занурення”. Учасники тренінгу не виходять із ситуації групової взаємодії ні в перервах, ні ввечері, ні вранці: тренінговий день триває 24 години. Чи не відволікають від навчання поточні виробничі відносини, домашні турботи, міські та державні плітки. У спорті в техніці “занурення” проводяться виїзди команди на збори. Без участі в зборах жоден спортсмен не дасть результатів: тільки так готують чемпіонів.

Навчальний корпус. Містить усе необхідне для плідної роботи й повноцінного відпочинку: комфортні побутові умови, затишні двомісні кубрики, м’які куточки та обладнання для перерви на каву. Тренінговий зал оснащений усіма технічними атрибутами і вільний від надмірностей, що відволікають від роботи.

Спеціально обладнана територія. Дозволяє інтенсивно урізноманітнити типи навчальних завдань і організовувати значну частину навчально-тренінгового процесу на дійсно свіжому повітрі. Забезпечує можливість проведення вправ, недоступних навіть для найкращих конференц-залів. Розміщенні на території рекреаційні куточки дозволяють учасникам тренінгу швидко та комфортно відновити сили та енергію.

Домашня кухня повністю унеможливлює збої в режимі харчування й забезпечує адаптивне, здорове і смачне меню. А автономний енергоблок. Захищає від примх погоди і ненадійності інфраструктури. На базі “Козероги” не існує «поважних причин» для відсутності гарячої води.